Відеопроцесори Pentax

 

Відеопроцесор EPK‑i7000

EPK‑i7000 – найбільш досконалий відеопроцесор, який сьогодні пропонує компанія Pentax Medical. Розширені можливості технології i‑scan і функція запису відео в якості HD+ на зовнішній USB накопичувач дозволяють по‑новому поглянути на процес діагностики та лікування. Завдяки унікальному на сьогодні режиму Twin можна бачити два відеозображення одночасно в різних режимах i‑scan.

Читати далі...

Відеопроцесор EPK‑i5000


Відеопроцесор Pentax EPK‑i5000 поєднує в собі відмінну освітленість та якість зображення HD+. Технологія обробки зображення i‑scan, яка забезпечує точність при оцінці поверхневих структур, має три режими, які можна перемикати на панелі управляння процесора та на зовнішній клавіатурі.

Читати далі...

Відеопроцесор EPK‑1000

Цифровий відеопроцесор EPK‑1000 для відтворення повноекранного зображення високої роздільчої здатності має вбудоване ксенонове джерело світла 100 Вт і насос для подачі повітря/води. Налаштування світла проводиться за допомогою цифрової обробки сигналу (DSP). EPK‑1000 має зовнішню клавіатуру для більш простого та швидкого введення інформації та контролю за основними функціями. Відеопроцесор сумісний з відеоендоскопами серії 70 К і 80 К.

Читати далі...

Цифровий відеопроцесор Classic Line EPK‑100p

В відеопроцесорі  Classic Line використовується перевірена часом цифрова технологія Pentax та економічні технічні рішення як для лікарень, так і спеціалістів приватної практики.

Читати далі...

Відеопроцесор
EPK‑p

Цифровий відеопроцесор EPK‑p для відтворення повноекранного зображення високої роздільчої здатності має вбудоване галогенне джерело світла 150 Вт і насос для подачі повітря/води. Відеопроцесор має роз’єм для приєднання зовнішньої клавіатур, яка спрощує та пришвидшує введення інформації та контроль за основними функціями. EPK‑p сумісний з відеоендоскопами К серії та фіброскопами.

Читати далі...

Відеомодуль

 

Відеомодуль для фіброскопів PVK‑1070Z

Відеомодуль PVK‑1070Z необхідний для підключення фіброскопів до відеопроцесорів EPK‑100p, EPK‑1000, EPK‑i та SAFE‑3000. За допомогою даного модуля до відеопроцесора можна підключити ендоскопи інших фірм-виробників через адаптери AP‑OV1 і AP‑RV1.

Джерело світла

 

Галогенний освітлювач LH‑150PC

Галогенне джерело світла Pentax LH‑150PC забезпечує відмінну освітленість та натуральні кольори зображення при ендоскопічних дослідженнях. LH‑150PC має вбудований насос для подачі повітря/води. Джерело світла Pentax LH‑150PC сумісне з ендоскопами інших виробників.

Джерело світла LH‑150PC 150 Вт, галогенне, з вбудованим насосом подачі повітря/води
Розміри Ш х В х Г / вага 177 х 145 х 305 мм / 6 кг