Відеоендоскопи. Ендоскопи Pentax

Офіційний дистриб'ютор медичного обладнання в Україні компанія Ендоком пропонує широкий спектр моделей і комплектацій ендоскопічних установок у Києві та інших регіонах України.

Ендоскопічне обладнання Пентакс дозволяє досліджувати різні органи ШКТ. Для проведення гнучкої ендоскопії та різних лікувальних процедур фахівці можуть використовувати гастроскопи, бронхоскопи, цистоскопи, ентероскопи, дуоденоскопи, сігмоскопи, колоноскопи, назо-фаринго-ларингоскопи, а також ультразвукові відеогастроскопи і відеобронхоскопи. Відеоендоскопи Пентакс сумісні з відеопроцесорами, які забезпечують прекрасну освітленість, можливості аспірації та очищення обстежуваних областей за допомогою подачі повітря чи води.

Наявність економічних рішень дозволяє застосовувати відеоендоскопи як лікарям приватної практики, так і фахівцям різних медичних установ. Використання інноваційних технологій значно підвищує точність досліджень за допомогою гнучкої ендоскопії і забезпечує додаткові можливості. Поліпшення якості зображення, збільшення зображення, поєднання ендоскопічного обладнання з ультразвуковою діагностикою дозволяє віднести відеоендоскопи Пентакс до розряду медтехніки експертного класу.

Гастроскопи Пентакс

Ендоскопи Pentax є універсальним рішенням для фахівців як приватної практики, так і великих медичних центрів. Від економічних серій і до ендоскопів із застосуванням технології i‑scan - обладнання Pentax дозволяє проводити діагностичні дослідження та лікувальні маніпуляції з високою точністю і ефективністю. Додаткові технології Optical ZOOM - 136‑кратного оптичного збільшення зображення (серія MagniView) і Close Focus - розгляду з відстані 2 мм (серія i10) значно підвищують можливості виявлення найдрібніших змін слизової і судинних структур.

Читати детальніше

Дуоденоскопи Пентакс


Дуоденоскопи Pentax високої чіткості (серія i10) і високої роздільної здатністі (серія 90К) є універсальним діагностичним обладнанням для проведення ендоскопічних досліджень і лікувальних маніпуляцій у дванадцятипалій кишці і жовчних шляхах. Високоякісне цифрове зображення, одержуване за допомогою ПЗС матриці, вбудованої в дистальний кінець ендоскопа, і відмінне освітлення дозволяють обстежувати важкодоступні ділянки до найдрібніших структур і виконувати лікувальні маніпуляції, наприклад ЕРХПГ.

Читати детальніше

Колоноскопи Пентакс

Медтехніка для проведення колоноскопічних досліджень від Pentax - це широка лінійка діагностичного обладнання, що відповідає численним потребам фахівців. Всі колоноскопи відрізняє прекрасна якість зображення завдяки використанню ПЗС матриць. Винятковими перевагами інноваційних технологій володіють серії i10 (Close Focus) і MagniView (Optical ZOOM). У колоноскопи G‑EYE інтегровано багаторазовий надувний балон, що дозволяє розгладжувати складки товстої кишки для кращої візуалізації важкодоступних ділянок. Колоноскопи Pentax різних серій дозволяють проводити зворотний огляд (Retroview), мають градуйовану гнучкість (GDF) і функцію подачі води під тиском.

Читати детальніше

Бронхоскопи Пентакс


Оснащені кольоровою ПЗС матрицею бронхоскопи Pentax мають високу чіткість і контрастність зображення, що значно підвищує точність проведення гнучкої ендоскопії та необхідних лікувальних процедур. Ергономічно спроектований корпус і кнопки дистанційного керування забезпечують продуктивність і зручність використання цього медичного обладнання в повсякденній практиці.

Читати детальніше

Сигмоскопи Пентакс

Медична техніка Pentax призначена для проведення гнучкої ендоскопії різних відділів кишечника. За допомогою сигмоскопа можливо дослідження та виконання необхідних лікувальних процедур на ділянці від сигмовидної до нисхідної кишки. Ефективності діагностики та лікування сприяють висока роздільна здатність зображення в повноекранному форматі і співвідношення діаметрів трубки, що вводиться, та інструментального каналу 12,8/4,2 мм.

Читати детальніше

Назо-фаринго-ларингоскопи Пентакс


Для проведення гнучкої ендоскопії носоглотки і гортані необхідно медичне обладнання з високою мобільністю, гнучкістю і малими діаметрами трубок, що вводяться. Цим вимогам повністю відповідають назо-фаринго-ларингоскопи Pentax. Обладнані ПЗС матрицею або використовують повноекранну технологію FVT вони забезпечують зображення високої чіткості, контрастності і роздільної здатності з яскравою передачею кольору.

Читати детальніше

Відеоцистоскоп Пентакс

Висока якість зображення за рахунок ПЗС матриці, а також можливість використання великої кількості інструментів, завдяки діаметру трубки, що вводиться, 5,2 мм з інструментальним каналом 2 мм, робить відеоцистоскоп Pentax ECY‑1575K незамінним для проведення рутинних урологічних обстежень. ECY‑1575K сумісний з відеопроцесором EPK‑1000, який забезпечує яскравість освітлення і безперебійність подачі повітря/води.

Читати детальніше

Відеоентероскоп Пентакс

Діагностичне обладнання Pentax серії 90i при проведенні гнучкої ендоскопії забезпечує високоякісне зображення HD + і додаткові можливості його поліпшення за рахунок обробки в реальному часі завдяки технології i‑scan. Відеоентероскоп VSB‑2990i дозволяє проводити діагностичні дослідження та лікувальні маніпуляції за рахунок діаметра трубки, що вводиться, 9,8 мм з інструментальним каналом 2,8 мм. Працює на базі відеопроцесорів EPK‑i5000 і EPK‑i7000.

Читати детальніше

Ультразвукові відеогастроскопи Пентакс

Інноваційна технологія цифрового ультразвукового зображення High-Resolution EUS, застосована в медобладнанні Pentax, робить ультразвукові відеогастроскопи неперевершеним інструментом комплексної діагностики та терапії. Крім основного ендоскопічного зображення фахівця доступні всі діагностичні можливості УЗД, включаючи систему доплерографії і еластографії. Відеогастроскопи оснащені датчиками для проведення поздовжнього або радіального сканування.

Читати детальніше

Ультразвукові відеобронхоскопи Пентакс

Використання новітніх розробок в області ультразвукової діагностики в ендоскопічному обладнанні Pentax дозволяє досягти найвищої точності досліджень і маніпуляцій, наприклад, трансбронхіальної пункціоної біопсії (TNBA). УЗ-відеобронхоскоп забезпечує чудову якість зображення, максимально можливий комфорт для лікаря і безпеку для пацієнта, завдяки невеликому діаметру трубки, що вводиться, 6,3 мм, малої інвазивності тонкої аспіраційної голки і абсолютної прицільності біопсій.

Читати детальніше