Серії відеоендоскопів Pentax

Лінійка медобладнання для проведення гнучкої ендоскопії Пентакс включає в себе як економічну серію Classic Line, до якої входять колоноскоп, гастроскоп і відеопроцесор, так і новітні розробки, які застосовуються в серіях ендоскопів i10 з використанням інноваційних технологій i-scan і Close Focus і MagniView з технологією Optical ZOOM.

Медтехніка Пентакс володіє високою якістю цифрового зображення завдяки вбудованій в дистальний кінець відеоендоскопів ПЗС матриці. У серії ендоскопів Classic Line застосовуються повноекранна технологія FVT з обробкою цифрового сигналу - технологія DSP. Відеоендоскопи працюють на базі відеопроцесорів Пентакс, що забезпечують прекрасну освітленість, можливість управління режимами i-scan одним натисканням кнопки, збереження, передачу і роздруківку отриманих даних.

Компанія Ендоком - офіційний дистриб'ютор медичного обладнання Пентакс в Україні здійснює поставку, авторизовану сервісну та технічну підтримку, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування ендоскопічних установок у Києві та інших регіонах.

Ендоскопи серії i10

Новітні розробки в галузі медичної техніки застосовані в ендоскопах серії i10. Технології обробки зображення i-scan і ексклюзивно близький фокус з відстані 2 мм Close Focus дозволяють отримувати детальну інформацію про найдрібніші структури слизової при діагностиці. Найвища якість зображення, поліпшена ергономіка, додаткові опції для лікувальних маніпуляцій забезпечують максимальну ефективність гнучкої ендоскопії.

Читати детальніше

Ендоскопи серії 90i


У відеоендоскопах серії 90i вперше застосована технологія i‑scan, що дозволяє обробляти цифрове зображення HD + в реальному часі. У серію діагностичного обладнання Pentax 90i входять гастроскопи, колоноскопи, бронхоскопи, назо-фаринго-ларингоскопи і ентероскопи, які сумісні з відеопроцесорами EPK i‑5000, EPK i‑7000. Всі колоноскопи серії 90i мають градуйовану гнучкість трубки, що вводиться (GDF) і функцію подачі води під тиском.

Читати детальніше

Ендоскопи серії 90K


Відеоендоскопи високої роздільної здатності серії 90К при своїй економічності, багатофункціональних можливостях і визнаній якості технологій Pentax є незамінним інструментом для проведення скринінгових, рутинних досліджень і лікувальних маніпуляцій. Гастроскопи і колоноскопи серії 90К забезпечують високу якість зображення, оптимальні розміри робочих каналів, широке поле зору і великий діапазон кутів вигину дистального кінця.

Читати детальніше

Ендоскопи серії MagniView


Серія ендоскопів MagniView надає фахівцям виняткові можливості візуалізації завдяки поєднанню цифрового зображення HD + і технології i‑scan, а також потужного збільшення в 136 разів (технологія Optical ZOOM). Гастроскопи і колоноскопи цієї серії мають стандартні розміри робочих каналів і легкий ергономічний корпус, що забезпечує високу продуктивність і зручність використання цього діагностичного обладнання при проведенні досліджень і лікувальних маніпуляцій.

Читати детальніше

Ендоскопи серії Classic Line

Основною перевагою ендоскопічного обладнання серії Classic Line є його економічність при незмінно високій продуктивності, що обумовлює широке коло застосування. Чудове цифрове зображення досягається за рахунок технологій Pentax FVT –повноекранного великого формату і DSP - обробки цифрового сигналу. Ендоскопи Classic Line оптимально сумісні з відеопроцесором EPK‑100p, а також з EPK‑1000.

Читати детальніше