Теги/метки

Автофлуоресцентна система SAFE-3000

Висока результативність діагностики уражень бронхіального дерева

Лазерне освітлення в системі SAFE-3000 дозволяє чітко бачити межі новоутворень зі збільшеною кількістю кровоносних судин, які через звичайні джерела світла виглядають як здорові тканини. Саме це надає нові можливості для виявлення та ідентифікації раку та передракових станів бронхіального дерева на ранніх стадіях. Система Pentax SAFE-3000 дозволяє одним натисканням кнопки перемикати звичайне ендоскопічне і автофлуоресцентне зображення або бачити та порівнювати відеозображення одночасно в режимі Twin. Отримане зображення та відео якості HD+ можна зберігати на зовнішні носії інформації.

Надійна візуалізація

Система SAFE-3000 створена для спостереження бронхіальних патологій за допомогою автофлуоресценціі. Різниця в автофлуоресценції між здоровими та патологічно зміненими ділянками чітко видна через відеоендоскоп. Флуоресцентні речовини в підслизовому шарі випромінюють автофлуоресцентні промені при попаданні на них синього світла. На здорових ділянках автофлуоресценція сильніша порівняно з ділянками, ураженими пухлиною. Це пояснюється тим, що потовщення слизового шару і збільшена кількість кровоносних судин, викликана патологічними змінами, перешкоджає проходженню флуоресценції. Це явище спостерігається не тільки у випадку злоякісних уражень, але і при ранньому раку, і передракових станах.

Автофлуоресцентна відеосистема

Для забезпечення повноекранного відеоендоскопічного зображення використовується одна кольорова ПЗС матриця. За допомогою кнопок на корпусі відеосистеми можна вибрати один з чотирьох режимів виведення зображення:

  • звичайне ендоскопічне зображення

  • автофлуоресцентне зображення

  • режим M.I.X: синтетичне зображення в результаті накладення  звичайного ендоскопічного на флуоресцентне зображення

  • режим Twin: одночасне виведення на екран ендоскопічного і автофлуоресцентного зображень

У відеопроцесор Pentax SAFE-3000 вбудовані джерела світла, необхідні для отримання як звичайного ендоскопічного, так і автофлуоресцентного зображення. Як і звичайні відеосистеми, SAFE - 3000 забезпечує не тільки можливість показу зображення на моніторі, а й можливість його запису на персональний комп'ютер.

Технічні характеристики SAFE - 30001

SAFE-3000
Відеопроцесор високої роздільної здатності для отримання
Джерело світла 300 Вт ксенонове
Передова методика зображення Автофлуоресцентне зображення
Відеовиходи RGB, Y/C, Композитний, DV
Розміри (Ш х В х Г / вага) 450 x 213 x 594 мм / 27 кг

1 Автофлуоресцентне зображення тільки зі спеціальними АФ ендоскопами EB-1570AK, EB-1970AK. З усіма іншими ендоскопами серії К - тільки стандартне ендоскопічне відеозображення з джерелом білого світла.