Відеосистема EBUSрro


Цифрова якість відеозображення для ультразвукової відеобронхосистеми

Висока якість зображення системи Pentax EBUSpro створює додаткові можливості для постановки діагнозу та визначення стадії захворювання при дослідженнях паратрахеальних, медіастинальних та прикореневих лімфовузлів за допомогою трансбронхіальної пункційної біопсії (EBUS TBNA). Вражаюча якість ультразвукового зображення високої роздільчої здатності досягається за допомогою високопродуктивних сканерів Hitachi. Система Pentax EBUSpro дозволяє частково замінити складні хірургічні процедури, такі як медіастіноскопія, та спланувати хірургічну резекцію на більш безпечному рівні.

Особливості відеосистеми EBUSрro

 

Якість зображення

  • ПЗС мікросхема ультразвукової системи Pentax EBUSpro вбудована безпосередньо в дистальний кінець ендоскопа. 

  • Сигнал передається на монітор в цифровому вигляді без втрати якості зображення, забезпечуючи найвищу роздільчу здатність бронхоскопічного відеозображення в поєднанні з найвищою раздільчою здатністю ультразвукового відеозображення бронхів.

Лікувальні можливості

  • Оптимальне розташування ендоскопічної голки для проведення трансбронхіальної пункційної біопсії (TBNA) в режимі реального часу.

Ідеальна навігація

  • Паралельний перегляд ендоскопічного та ультразвукового зображення за допомогою режиму «картинка в картинці».

  • Ультразвуковий датчик Hitachi завжди видно на екрані, що забезпечує точне позиціонування відеобронхоскопа.

Комфорт для пацієнтів

  • Система Pentax EBUSpro дозволяє частково замінити складні хірургічні процедури, такі як медіастіноскопія, та спланувати хірургічну резекцію на більш безпечному рівні.

Вражаюча якість ультразвукового зображення високої роздільчої здатності досягається за допомогою високопродуктивних сканерів Hitachi

Pentax Medical має ексклюзивне співробітництво з Hitachi Medical Systems в області ендоскопічного ультразвукового дослідження. Високопродуктивні системи Hitachi пропонують такі передові методики, як підсилене контрастом зображення, еластографія тканини та трьохвимірне зображення в режимі реального часу.

Ендоскопи Pentax EUS використовують  ідеально пристосовані до сканерів датчики Hitachi для максимального покращення якості зображення при режимі В, еластографії, доплерографії. Відеопроцесори Pentax EPK‑i7000, EPK‑i5000, EPK‑1000, EPK‑100p сумісні зі сканерами Hitachi HI VISION Ascendus, HI VISION Preirus, HI VISION Avius та NOBLUS.

Детальну інформацію про ультразвукові інструменти Hitachi можна знайти на офіційній сторінці Hitachi Medical Systems.

Ультразвуковий відеобронхоскоп

Модель

Трубка, що вводиться

[ø мм]

Дистальний кінець

[ø мм]

Робочий канал

[ø мм]

Робоча довжина

[мм]

Кут поля зору

[°]
Вигин дистального кінця
вгору/вниз [°]
Вигин дистального кінця
вправо/вліво [°]
Додаткова інформація
EВ-1970UK 6,3 7,4 2,0 600 100 (retro 45) 120/90 -/- Поздовжнє сканування, Діапазон частот – 5; 6,5; 7,5; 9; 10 МГц

 

Клінічне відео

Для просмотра содержимого необходимо установить Adobe Flash.