Клінічна лікарня «Феофанія»

 

ВІДГУК

В жовті 2014 року до Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами у центр діагностичної та інтервенційної ендоскопії офіційним представником PENTAX Medical в Україні, компанією Асека в безкоштовне користування була надана відеоендоскопічна система експертного класу. До складу системи входив відеопроцесор EPK–i7000, відеогастроскоп EG–27i10, монітор та ендоскопічна стійка.

Особливості відеосистеми: висока якість зображення, наявність режимів i‑scan – «віртуальної хромоскопії», можливість запису відео в HD + якості на звичайний USB–накопичувач, отримання двох відеозображень одночасно в білому світлі і одному з режимів i‑scan. Сенсорний екран робив управління більш комфортним з швидким доступом до часто вживаних режимів роботи.

Відеогастроскоп EG‑27i10 має стандартний інструментальний канал 2,8 мм при зменшеному діаметрі дистального кінця до 9,0 мм, що дає можливість проводити дослідження просто і комфортно. Відеогастроскоп, має великі кути вигину 210/120/120/120, фокусну відстань від 2‑х мм, що дає можливість з двох – міліметрової відстані детально вивчати ділянки слизової і отримувати чіткі і яскраві ендоскопічні зображення. Все це дозволяло збільшити виявлення патологічних утворень на ранніх стадіях.

За час роботи було проведено більше 100 гастроскопій.

Все це дозволяє нам з упевненістю рекомендувати цю відеоендоскопічниу систему для роботи у відділеннях ендоскопії, як у експертних, так і скринінгових дослідженнях.

 

Головний лікар

І.П. Семенів