Тернопільська університетська лікарня

 

Відгук

Персоналу ендоскопічного відділення КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня» компанією ASECA – офіційним представником PENTAX Medical в Україні – було надано можливість користування відеоендоскопічною системою експертного класу з відеогастроскопом на платформі відеопроцесора високої чіткості EPK‑i7000 з 11 червня по 10 липня 2015 р.

Відеопроцесор PENTAX Medical EPK‑i7000 поєднує у собі унікальну HD+ якість зображення та відмінне освітлення завдяки ксеноновому джерелу світла. Застосування новітньої технології цифрової обробки відеозображення в режимі реального часу i‑scan SE, TE, CE( віртуальна хромоендоскопія) дозволяє по–новому поглянути на процес ендоскопічної діагностики і лікування. Неможливо не відмітити такі особливості даного процесора як режим TWIN (одночасне виведення двох відеозображень з різними налаштуваннями i‑scan в реальному часі для дослідження і порівняння тканинної специфіки та судинної архітектоніки), можливість відеозапису на зовнішній USB накопичувач для детальнішого аналізу чи з академічною метою, а також інтуїтивний сенсорний дисплей для швидкого налаштування та зміни елементів управління згідно з індивідуальними потребами спеціаліста.

Також звертають на себе увагу відмінні технічні характеристики і можливості відеогастроскопависокої чіткості EG27‑i10 – додатково зменшений діаметр ввідної трубки при стандартних каналах, широкі поля огляду і кути вигину, хороша маневреність і зручність. Як наслідок – висока інформативність, точність і комфорт при меншій тривалості обстеження. За вказаний період виконано 51 гатсроскопію. Особливо корисними функціональні можливості відео ендоскопічної системи PENTAX виявилися при виявленні, верифікації та описі таких нозологій, як ранні форми раку стравоходу і шлунка ( особливо постбульбарний рак) поліпів , гриж стравоходу отворів діафрагми, виразкової хвороби та ін. З допомогою даного обладнання виконано поліпектомії. Завдяки можливості відеозапису створено відео архів ( 30 відеозаписів).

Без сумніву вище вказаний продукт PENTAX Medical цілком відповідає сучасним ендоскопічним стандартам, задовольняє вимоги часу і є необхідним у будь–якому ендоскопічному підрозділклінічного закладу обласного рівня.

 

Головний лікар КЗ ТОР
«Тернопільська університетська лікарня»

В.Є. Бліхар

Лікар–ендоскопіст

М.М. Жуковский