Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер

 

ВІДГУК

Персоналу ендоскопічного відділення КУТОР «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» компанією ASECA – офіційним представником PENTAX Medical в Україні – було надано можливість користування відеоендоскопічною системою експертного класу з відеогастроскопом на платформі відеопроцесора високої чіткості EPK‑і7000 з 10 по 31 липня 2015р.

Відеопроцесор PENTAX Medical EPK‑і700 поєднує у собі унікальну НD+ якість зображення та відмінне освітлення завдяки ксеноновому джерелу світла. Застосування новітньої технології цифрової обробки відеозображення в режимі реального часу і‑scan SE, TE, CE ( віртуальна хромоендоскопія) дозволяє по–новому поглянути на процес ендоскопічної діагностики і лікування. Неможливо не відмітити такі особливості даного процесора як режим TWIN (одночасне виведення двох відеозображень з різними налаштуваннями i‑scan в реальному часі для дослідження и порівняння тканинної специфіки та судинної архітектоніки), можливість відеозапису на зовнішній USB накопичувач для детальнішого аналізу чи з академічною метою, а також інтуїтивний сенсорний дисплей для швидкого налаштування та зміни елементів управління згідно з індивідуальними потребами спеціаліста.

Також звертають на себе увагу відмінні технічні характеристики і можливості відеогастроскопа високої чіткості EG27‑i10 – додатково зменшений діаметр ввідної трубки при стандартних каналах, широкі поля огляду і кути вигину, хороша маневреність і зручність. Як наслідок – висока інформативність, точність і комфорт при меншій тривалості обстеження.

За вказаний період виконано 61 гастроскопію. Особливо корисними функціональні можливості відеоендоскопічної системи PENTAX виявились при виявленні, верифікації та описі таких нозологій, як ранні форми раку стравоходу і шлунка, поліпів, гриж стравохідного отвору діафрагми, виразкової хвороби, дивертикулів стравоходу та ін. За допомогою даного обладнання введено зонд для ентерального харчування.

Без сумніву вказаний продукт PENTAX Medical цілком відповідає сучасним ендоскопічним стандартам, задовольняє вимоги часу і є необхідним у будь – якому ендоскопічному підрозділі клінічного закладу обласного рівня.

 

Головний лікар КУТОР «Тернопільський
обласний клінічний онкологічний диспенсер»

Л.В. Шкробат

Лікар – ендоскопіст

Л.А. Семенюк