Відділення діагностики Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»

 

Відгук про роботу відендоскопічної системи виробництва PENTAX Medical

У березні та квітні 2015 року в відділення діагностики Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» офіційним представником PENTAX Medical в Україні, компанією Асека в безкоштовне користування була надана відеоендоскопічна система експертного класу. До складу системи входив відеопроцесор EPK‑i7000, відеогастроскоп EG‑27i10, монітор і ендоскопічна стійка.

Відмінними рисами відеопроцесора є: висока якість отримуваної «ендоскопічної картинки», наявність режимів i‑scan – «віртуальної хромоскопії», можливість запису відео в HD + якості на звичайний USB накопичувач, отримання двох відео зображень одночасно в білому світі і одному з режимів i‑scan. Сенсорний екран дозволяє швидко вибирати часто вживані режими роботи.

Відеогастроскоп EG‑27i10, який має стандартний інструментальний канал 2,8 мм при діаметрі дистального кінця 9,0 мм, дає можливість проводити дослідження у дітей старшого віку. Відеогастроскоп має великі кути вигину 210/120/120/120 і дає можливість отримувати дуже чіткі і яскраві ендоскопічні зображення, що покращує виявлення патологічних утворень на ранніх стадіях.

За час роботи було проведено 16 гастроскопії.

Дезінфекція гастроскопа проводилась в автоматичній миючій машині.

Все вище вказане дає підстави нам рекомендувати цю відео ендоскопічну систему для роботи у відділеннях ендоскопії при скринінгових дослідженнях.

 

Зав. відділення діагностики
Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»,
лікар-ендоскопіст вищої категорії:

І.В. Коломоєць