ВГО “Асоціація Лікарів ендоскопістів України”

 

ВІДГУК

У відділенні ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги із листопада 2013 по лютий 2014 року офіційним представником Pentax medical в Україні була надана для використання відеоендоскопічна система. Склад системи: відеопроцесор EPK‑i7000, відеогастроскоп EG‑27i10, відеоколоноскоп EC‑3490TLi, відеомонітор NDS 24”, ендоскопічна стійка.

При виконанні гастро– та колоноскопій зазначалася висока якість, стабільність і чіткість відеоендоскопічного зображення. Фокусна відстань гастроскопа від 2 до 100 мм та максимальний кут вигину колоноскопу 210° дозволяла детально вивчати ділянки слизової, у тому числі важкодоступні, та отримувати чіткі і яскраві ендоскопічні зображення.

Наявність режимів i‑scan – «віртуальної хромоскопії», можливість отримання двох відеозображень одночасно в білому світлі і одному з режимів i‑scan, запису відео в HD + якості на звичайний USB–накопичувач давала можливість збільшити виявлення патологічних утворень на ранніх стадіях, зручно та швидко проводити фото– та відео– фіксацію зображень. За час роботи було проведено понад 130 гастроскопій та 35 колоноскопій. При експлуатації обладнання проблем не виникало, очищення та дезінфекція ендоскопів відбувалася без складнощів. Цю відеоендоскопічниу систему ми рекомендуємо для ендоскопічних досліджень у лікувальних закладах, в тому числі ІІІ рівня акредитації.

 

Президент ВГО “Асоціація Лікарів ендоскопістів України”, д.мед.н.,
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії КМК ЛШМД

В.І. Нікішаєв